Bu Blogda Ara

Sayfalar

Everything for women .....

4 Ekim 2011 Salı

Welcome... (Hoşgeldiniz)
  Bloğumuzu açalı bir hayli oldu. Fakat anca vakit bulup ilk yazımızı paylaşıyoruz. Başlarken biraz kendimizden bahsedelim istedik.
      Selma VE  Emine 
   Selma 31 yaşında bir ev hanımı. İzmir de oturuyor. Bir oğlu ve bir kızı var. Ev işleri ve çocuklarından ayırabildiği vakitlerinde, bir türlü vazgeçemediği el yapımı ürünlerini tasarlıyor.
   Emine 23 yaşında bir ebe. Sakarya üniversitesi mezunu., Sakarya da yaşıyor. Küçüklüğünden bu yana içinde kalmış hayallerini gerçekleştirmek için uğraşıyor. emofoFashionDesign'in kurucusu.
   Amacımız Türk kadınını içinde bulunduğu kalıplardan kurtarmak ve özünü kaybetmeden sesini tüm dünya ya duyurmak. Türk kadınının yaratıcılığının göstergesi el yapımı ürünlerini dünyaca ünlü bir hale getirmek.
  Bunun yanı sıra kadınların ortak konuları; yemek,moda, kadın sağlığı, doğum, hamilelik, ev v.b. konularda sıcak bir muhabbet ortamı oluşturmak. (işte bu bloğun en eğlenceli kısmı)
  Sözün özü dolgun içerikli, seviyeli aynı zamanda samimi ve kadınlara hitap eden bir blog oluşturmayı amaçlıyoruz. Tavsiye ve desteklerinizi bekliyor sevgi ve saygılarımıza sizleri selamlıyoruz.
    Örmine (Emine) & Ollyanaq (Selma)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder